گروه آموزشی ایران تاتس

تولید محصولات آموزشی جدید

تولید محصولات آموزشی جدید

محصولات جدید ایران تاتس منتشر شد. گروه آموزشی ایران تاتس پس از موفقیت عظیم در ارائه‌ی مجموعه‌های تخصصی ASP.Net و کسب رضایت جامعه‌ی مخاطبین خود، بار دیگر، با هدف اعتلای مهارتهای تخصصی کامپیوتر و افزایش توانمندی‌های بالقوه‌ی علاقه مندان به این زمینه، اقدام به تولید محصولاتی ویژه به صورت کاملا عملی و کاربردی نموده است. آموزش MVC، PHP Design و PHP Professional، پردازش تصویر در نرم افزار Matlab و طراحی سه بعدی با نرم افزار 3DMax نام مجموعه های جدید عرضه شده می باشد.

در مجموعه MVC افراد .Net کار که قبلا به صورت Webform پروژه‌های برنامه‌نویسی را پیاده سازی نموده‌اند، میتوانند براساس آخرین تکنولوژی مایکروسافت مهارت جدیدی را در زمینه تهیه و تولید صفحات وب و طراحی برنامه هایی با توسعه آزمون محور کسب نمایند. 

مجموعه آموزشی PHP ویژه‌ی علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های Cross-Platformدر دوسطح مقدماتی و حرفه‌ای به صورت کاملا عملی و کاربردی طراحی گردیده است. در مجموعه مقدماتی مباحث ویژه‌ی طراحی و در مجموعه پیشرفته اصول مرتبط با ایجاد یک CMS از نصب نرم افزار تا ارتباط با پایگاه داده، فرم‌ها، آژاکس، فایل‌ها و ... آموزش داده می‌شود.

آموزش پردازش تصویر در آخرین نسخه‌ی نرم افزار قدرتمند Matlab، ویژه دانشجویان رشته‌های مهندسی نرم افزار و هوش مصنوعی تهیه شده است، در این مجموعه تمام تکنیک‌های پایه مورد نیاز برای پردازشگر از سطح صفر مطرح گردیده؛ تکنیکهای فیلترینگ، پردازش هیستوگرام، پردازش در حوزه مکان و فرکانس، روش‌های تشخیص و شناسایی لبه، از موضوعات کلیدی پرداخته شده در این مجموعه است.

آموزش طراحی سه بعدی بانرم افزار 3DMAX، محصول ویژه ایران تاتس است، چراکه علاوه بر متخصصین کامپیوتر، دانشجویان رشته‌های معماری و علاقه مندان به یادگیری این فن، را در حیطه مخاطبین گروه قرار داده است. در این مجموعه تکنیک‌های متریال سازی و  نورپردازی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش داده می‌شود.

بازگشت